Tiimi on huolellisesti valittu. Aivan kuten raaka-aineetkin.

Jokaisen tuotteen, maun ja murusen takaa löydät huolellisesti valitun tiimin, joka täydellä sydämellä ja yhteisellä intohimolla jatkavat Idän parhaiden leipomotuotteiden tuomista juuri sinun pöydällesi.

Näemme itsemme avoimiksi yksilöiksi, joilla on suuri persoonallisuus ja erilaiset taustat ja taidot – ja jotka kaikki pyrkivät samaan tavoitteeseen. Eräs meille yhteisistä asioista on intohimo leipomo- ja leipäkulttuuriamme kohtaan. Haluamme luoda uusia, jännittäviä ruokaelämyksiä samalla, kun meillä on töissä todella hauskaa.

Luomme ja paistamme mahdollisuuksien leivän yhdessä!

Berit Bergström
Quality and Food Safety Manager
Phone: (+46) 31-43 45 80 (växel)
E-mail: berit@liba.se
Eliane Fadel
Marketing Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 772
E-mail: eliane@liba.se
Elias Fadel
VD
Phone: (+46) 31 - 30 34 775
E-mail: elias@liba.se
Hicham Batlouni
Sales Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 773
E-mail: hicham@liba.se
Louise Severinsson
Social Media Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: louise@liba.se
Nasif Fadel
Founder
Phone: (+46) 31 - 30 34 771
E-mail: nasif@liba.se
Nour Habli
Sales Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: order@liba.se
Rola Fadel
Executive Administration Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 776
E-mail: rola@liba.se
Salem Fadel
Co-Founder & Machine Manager
Phone: (+46) 31 - 30 34 774
E-mail: salem@liba.se
Sargina Daoud
Quality & Food Safety Coordinator
Phone: 031-43 45 80 (växel)
E-mail: sargina@liba.se
Stephanie Fadel
Graphic & Digital Designer
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: stephanie@liba.se
Thomas Blomqvist
Production Manager
Phone: (+46) 31-303 47 01
E-mail: thomas@liba.se
Anne Thorneus
Accountancy
Phone: (+46) 31-43 45 80 (växel)
E-mail: info@liba.se
Tobias Larsson
Quality & Food Safety Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: tobias@liba.se